BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

šiandien žadėjom leisti aitvarą, mat prieš kelias dienas tvarkydama namus sieninėje spintoje aptikau tokį prietaisą. Beje, aitvaras vadinas Ciklopu ir turi vieną plastmasinę geltoną akį. Bet vėjo nebuvo. Šiandien jūra rami. Užtat prisirinkau kriauklyčių. Apskritai pakrantėje galima visko prisidaikteliauti: batų padų, plastamsinių grybų, žaislinių superherojų, stiklo šukių, automobilių padangų, surūdijusių dviračių ratų ir dar kažin ko. Čia senukai vedžioja šunis, vienas kitas pralekia raudonais skruostais bėgikas, o ant molo stovi žvejys. Ir žvejoja dublius bei kitas žoles. Amerikiečiai šiandien pasikinkė savo eikliąją jachtą, tai visiems buvo smalsu žiūrėt, kaip ji skrodžia bangas. Ir nors vėjo nebuvo, bet šalta. O dažniausiai, kai būna šalta, oras toks skaidrus, kad kuo geriausiai matosi kitame krante baltuojančios kalnų viršūnės. Sako, tam kitame krante ant uolų buna daug daug ruonių. Ir traukiniu iki ten nuo Edinburgo tik keturiasdešimt penkios minutės.

Rytas jau buvo vėlyvas ir mes prisivalgę mielinių blynų dar ilgai vaikštinėjom. Už mėnesio atvažiuoja mama. Man vis ir vis išsprūsta, kad “mamai čia patiks”.

Ant nosies dabar keturios išeiginės. Galėsiu vėl atsidėt savo knygoms ir pieštukams, nors paskutiniu metu mane užpuolė ir nepalieka kažkoks kvailas “kas iš to” klausimas. Gal ir nieko. O gal net ir visiškai nieko. O bet ar įsivaizduojat, kaip gera yra turėt tiek daug laiko, kad net nebežinai ir ką su juo veikt. O gali veikt ką užsimoji. Net didžiausi pasaulio turtuoliai dažnai neturi tokios prabangos, o aš turiu. Turiu laiko ir svajonių. Ir gyvenu, truputį pasistengiu ir tikiu, kad VISKAS BUS GERAI. Ir dar beprotiškai nenoriu užaugti.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą