BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

have you ever had a dream about.your favourite baby is in the hospital bed.?.

Rodyk draugams

(be temos)

ir tada ir tada ir tada. iš laimės galiu peršokt per šv. Onos bažnyčią, ant kurios stogo auga smilgos, kerpės ir šiaip visokios žolės.O knygose apie gotikos architektūrą ji pati paskutinė, nespalvotoj fotografijoj prie skyrio “litva”. M. Tai šitoks yra mano pirmadienis, kai sekasi ryte, nes baigėsi sesija, nes vėjas ateina nuo neries ir bloškia mane nuo baltojo tilto link žvėryno. seno geltono namelio ant upės kranto. bloškia į antrą aukštą, kur vėl sutinku savo katiną ir kaimyną bronių, kuris šiaip jau labai geras žmogus. tada pasiimu savo juoda snobišką skėtį, nusitveriu šventinę miniatiūrinę tašelę su išsiuvinėta povo plunksna, persirengiu ir ir išeinu švęst laisvės. truputį klaidžioju šen bei ten. man patinka vėjas prieš lietų ir medžių lapija stačiai svyranti ant galvos.

grįžtant prie pat durų ima kapsėt.–skėčio tai ir neprireikė. lekiu į sodą, kur kabo dar drėgnos kelnaitės ir kojinės. nurenku, kad nesulytų.

grįžus kraunu lagaminus. dedu rūbus ir šiaip smulkmenas ir dar sukinėjuos miles davis ritmu, neišgirstu, kai pasibeldžia kaimynas bronius, kuris be to, kad yra geras žmogus, dar yra geologas ir augina biteles sode. Su juo paplepam apie kitą kaimyną antaną, bronius atsiprašo už antano bjaurų elgesį sekmadienį, kai jis aprėkė mane, kad paslėpiau jo aliuminį dangtį, kuris jam atstoja šiupeliuką.dar pranešu jam, kad iki penktadienio išvykstu į palangą. ATOSTOGŲ.

                                                          

taigi. dabar ant stalo snaudžia katinas Leonas Lėtas. birbsi telefonas. kažkas apie mane galvoja. nežinau kas. nežiūriu. Galvoju apie rytojaus smėlį tarp pirštų ir plaukuose. braškes palangos turgelyje ir kubelkos skaitalą apie moteris, kurioms per 40, ir kaip jos kažką pasiekia brandžiame amžiuje.

p.s. kamuoja artimiausių poros metų strateginiai planai. ir miego trūkumas.

O minčių daug.

 

Rodyk draugams