BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

atsibundu anksti ir sunkiai. kelias valandas vaikštau siauromis akimis. pykstu ant d., kuris yra geras tik praplėšęs akis. o aš pykstu. nes reikia eit velniažin kur, velniažin ko ir dar taip anksti. ir dar taip nespėju kad kad. prie radvilų rūmų susitinku su J. aštunta valanda ryto . jos veidas skaistus, ji šypsosi. sako, rado, ko mums reikia. o ko mums reikia man nerūpi. vis dar snaudžiu. rūku apsivilkusios akys mato, kaip mes vilniaus gatvėj einam į didžiulį seną namą, viduj didžiuliai laiptai su raitytais turėklais ir cigarečių dūmai. pasirodo, mus reikia ne čia. pasirodo, mes jau leidžiamės žemyn, lauk pro duris. tarp dviejų bankų yra tunelis. ten tai, ką turim rast šįryt. įėjus ten, tiksliai ten, kur mums ir reikėjo, pasitinka trys rusakalbiai senukai ir vakuumas. aš vis dar snūduriuoju. mes sumokam dvidešimt šešis litus ir šešiasdešimt centų ir gaunam čekį. išeinam laukan. j. sako jai silpna. reiškia, aš ne viena tokia šįryt.

nuklibinkščiuojam link savivaldybės aikštės. prisėdam ant suoliuko. o ryto saulė tiesiai į veidą. tai aš kalbu prisidengus veidą ranka. mes kalbam rimtai. prisikapstom net iki lansbergio. ir pamirštam.

be penkiolikos devynios pasukam atgal į pastatą, kur mums reikia. ten išklausom paskaitą apie trichineliozę, kaspinuočius, vienkartinius rankšluosčius. ir panašiai. gaunam kortelę dirbt vasaros darbus.

vėliau važiuojam į ligoninę. ten gera teta paima kraujo iš venos ir man skauda ir smarkiai bėga kraujas, net kai viskas baigta. vėliau lipu į kažkokį senovišką apartą, nuogą krūtinę prispaudžiu prie jo sienos, uždaro duris, homosovieticus gydytoja liepia nekvėpuot.(stambiu planu matau pusmėnulį, kur reikia įstatyt smakrą). kažkodėl man malonu.

laukas. troleibusas. važiuoju namo ir jaučiuosi negraži. o žmonės tokie gyvi. man patinka, kaip jie eina, kaip judina savo didelius ir mažus pasturgalius. patinka, kaip suklūsta, kai privažiuoja troleibusas. aguonų. kita stotelė- STOTIS. kaip gražiai man skamba Aguonų stotelė. išlipu. įlipu. septintas troleibusas.rakinu vartelius. jie neatsirakina. už nugaros manes link spokso bern. jaučiu tai trečiąja akim, kuri yra pakaušyje. atsisukus, jis žiūri į veidą. varteliai stambiu planu. atbėga milė. pora kart suloja. ji palydi mane iki durų linksmai šokčiodama aplink. pravėrus kambario duris ant raudono sofos ražosi katulis, nusiaunu.

P.S. pasiilgau sapnuot

Rodyk draugams

(be temos)

u did you buy your brain in the shop?

net kai sunku dziaugtis. mama man pasakoja apie violetinius kankorėžius, perka vysnias, kepa blynus ryte, prispaudžia prie savęs kai akys ima virpt virpt virpėt.sako pasikeičiau. sako nori matyt mane kaip ankčiau. sako pakirpti mano sparnai.

žiūriu į miglą. regiu kaip raunu savo slogutį lauk ir ton vieton sodinu gėles. bet kokias. rožinius katilėlius, nors tokių ir nebūna. tada paskambina teta ir klausia kaip man sekasi. sakau, o.gerai. kaip tavo leliukas? (jis gimė prieš savaitę). ir tada ji šiek tiek pasiguodžia, truputį juokiamės. 

o vėliau važiuojam prie ežero. ir mama mane juokina. o vakaras vėsus. tetis eina maudytis ir labai maivosi. o po to visi juokiamės. ir vėl juokiamės. ir važuiojam namo. susėdę kalbamės prie stalo. groja lietuvos radijo pirmoji. veronika povilionienė ir kažkas panašaus. mama dainuoja drauge, o aš tų dainų nežinau. nemoku. svajojam kad kada nors pirksim sodybą. mama galės kapstytis kaip višta po kemsyną darže. tėtis eis žuvaut. o aš sedėsiu po žydinčia obelim ir. chi. o brolis darys ką užsimoja, nesupaisysi jo.

o dabar groja smuikai. ir gitaros. ir niek čia ypatingo. tiesiog muzika tokia. tiesiog vakaras toks. tiesiog nusipirkau tris mielas palaidines ir trigubai geriau gyvent. tiesiog. tiesiog. man patinka gyvent po avių debesim. ir girdėt juos meee meee.

vilnos krenta ant blakstienų. minkšti yra paviršiai.

Rodyk draugams