BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

labas rytas.valgau sumuštinį.

labas rytas. ka tik sušokau šamanišką antros laisvdienio dienos šokį skambant pilkai dainai su mėlynais taškais ir britišku nuostabiai slidžiu akcentu. wuolia!

dabar galvoju. štai nebegrįšiu į darbą. štai susikrausiu lagaminą ir išskrisiu už jūrų marių. kada nors. pavyzdžiui rudenį.

-kaip sumažinti savo ego?

 bendraukite asu augalais. kalbėkite su jais garsiai. tai gali pasirodyi keista, gal net juokinga. tačiau tai iš tiesų padeda. jei jums juokinga, juokitės. juokas taip pat padeda sumažinti savo ego.

.kvailiokite

.veikite dėl veikimo. išpilkite cukrų ir vėl jį surinkite. veikimas dėl veikimo taip pat padeda sumažinti savo ego.

oh here it goes here it goes!

štai laisvadienis. štai aš viena namuos.štai važiuosiu miestan pirkt dovanų. štai trys metai, kaip aš gyvenu meilėje. su d.

štai ir viskas.

štai ir nieko.

Rodyk draugams

(be temos)

galima pamanyti, kad katinai moka visas pasaulio kalbas, kai jie taip viską žino.supranta. bet aš ne apie katinus šiandien, nors jie ir labai įdomūs padarai.

   it’s been nice weather today, wasn’t it? - klausia manęs išsišiepęs amerikietis, kurio dantų protezai tokie nenatūralūs, kad jo šypsena  labiau kraupi nei draugiška. -oh, yes.sakau aš. it’s been raining all the day, priduriu. oh, but the evening looks nice- nepasiduoda jis. oh jeah-užbaigiu keista svaidymąsi žodžiais.

Rodyk draugams

(be temos)

puse penkių.uz pusantros valandos vėl geležinkelis šiauliai-vilnius, vel namo.:> vėl namo, pabuvus pas mamą vos kelias dienas, aplankius drauges, tetulę ir jos mažą kukulį nojų, kuriam vos mėnuo:>

šią vasarą aš be galo laimingą, nes visko tiek daug aplink, tiek visko yra, tiek. pilnos pievos karvių, juodų ir rudų, bet aš ne apie tai.

na tai kas, kad šią vasarą dar neperskaičiau nei vienos knygos.nuo pavasario nieko neskaičiau. negaliu susikaupt.

o.kiek žmonių sutikau, kiek gyvenimų, kiek istorijų. taksistas ir tas, kuris praėjusį vakarą parvežė mane ir r. be galo laimingas namo, ir tas turi savo istoriją. jis, matai, trombonininkas.jis,štai, ansamblyje groja. matai, muzikantas, pagal pašaukimą.:> ir aš noriu šypsotis. nors ryt jau į darbą, ir vėl negalėsiu užmigt dėl kojų-kojyčių skaudančių- geliančių- baksnotų adatom kaip akupunktūra ar voodoo. ar dar kažkas.

bėda ta, kad visai nėra laiko. negaliu net iki soties varnų prisižiūrėt..kurios čia, pro mamos langus, visuomet tokios nuostabiai gražios, su savo irgi visom istorijom.oi. ir lekiu krautis lagamino, vėl ir vėl n-tajį kartą, kol pagaliau vieną diena, kaskart kraudama vis mažiau, vis išmesdama daiktus, liksiu viena. be daiktų. nežinau, kodėl tokia mintis atėjo į galvą. nežinau kodėl, atklibinkščiavo dar viena mintis. kad kada nors mane pačia įdės į psiaudo lagaminą.

Rodyk draugams