BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

laisvadieniai.

Rodyk draugams

(be temos)

he does not smoke the same cigarettes as me.

mano antradieniai yra mano laisvadieniai. per kuriuos nieko nenuveikiu. švaistau savo laiką nereikšmingiems pasivaikščiojimams po sendaikčių krautuves, po namus–pirmyn atgal aplinkui, mandarinų valgymui, irvingo skaitymui, skalbinių džiovimui, miegui, BBC, net ir mąstymui—viskas atrodo laiko švaistymas. nes tiksliai žinau ką turiu daryti—ir nedarau. būtent todėl, kad TURIU.

esu aš. ir yra du dideli darbai iki kovo. anglų gramatikos kartojimasis ir portfolio ruošimas, kas reiškia, kad turiu be proto daug piešt ir dar mokintis su iliustratorium nors truputį. NEGALIU. naujos vietos išmuša iš vėžių. jūra, tūkstančiai kaminų rūkstančių vakarais, ant palangių klykiančios ir dergiančios žuvėdros, liūdnai violetinė sienų spalva su šviesiomis gėlytėmis, pernelyg prašmatnūs krėslai svetainėje, vertikalios žaliuzės, žmonės kaip iš niekad nematytų filmų.

kaip surast save šiandien, rytoj?

jei kas paklaustų, sakyčiau, kad esu laiminga. o kas gi nebūtų. taip. esu. be galo laiminga. tik jei paklaustų kas esu– užsimiršau–vis plunksnom užsikamšau. gal dar kartelį išgyvensiu, nesubyrėsiu, neišsibarstysiu po kruopelę. dar tą vieną kartą būsiu labai stipri. iki kito rudens.

Rodyk draugams

(be temos)

siandienos atradimai:

 —-daugiaspalves ir monochromines tapybos “sajunga” kai figuros spalviskai yra atskirtos viena nuo kitos ir nuo aplinkos, taciau susijusios kompoziciskai. rezultatas primena koliaza.
— vaiksciojimas po milziniskas galerijas kur eksponuojama senoji daile labai vargina—–ir man nebutinai patinka visi darbai. geriau paziureti maziau saliu, bet isigilint i kurinius.
—-ziurint i peizaza privalu isivaizduot, kad esi jame.
—-barokiniams paveikslams eksponuoti zymiai labiau tinka baltos sienos, o ne prabangios purpurines.
—-el greco orginalai neitiketini (!!!!!)
—-tunu kopustu ir pomidoru salotos su majonezu be komentaru
—-labai reiksmingi zaislai maziems vaikams yra barskuciai
—-raudonas vynas issiskalbia, jei skalbi nedelsiant

Rodyk draugams

(be temos)

siandien sestadienis. lapkricio pirmoji. atsibudau vienuolikta dienos. su paulium praziurejom kruva baltazaro animacijos, uzdegiau zvakute prosenelei, issimaudziau, sudejau nesvarius rubus i skalbykle, uzmirsau nueit prie juros, isgeriau du kakavos, uz puse valandos uzsuksiu i paistaniecio krautuvele nusipirkt raudonu malboro, eisiu i darba, vakare turbut vel trumpam uzeis dr. andrew, ryt sekmadienis, su paulium vel sedesim iki paryciu.

Rodyk draugams