BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

apie spalį.

spalį/spaly.

pastarasias kelias savaites, kone alpdama skubėjau gyventi. iki pakutinės minutės, prieš akims pačioms nevalingai užsimerkiant, tarsi dviems sunkiems akmenukams ir krentant i lovą, klampią lyg medaus statinę, kasdien. bet tik spėju užsimerkti, jau skamba. ir vėl keliuosi, einu. alpėdama prie kiekvieno kampo. neduok die, sutiksi žmogų, baisu ir į akis pažiūrėti: tas nuovargis toks tirštas, kad rodos sunkias ne tik pro batų padus, rankoves ir apykaklę, bet lenda iš pat akiduobių, vilnija paakiais.

Sveiki atvykę į vaiduoklių mokyklą. Mano studijos numeris: E dvidešimt penki, stalas prie lango, tas, kur arčiausiai kriaulės. Labą dieną. Šiandienos tema: ap-skri-ti-mas. Norėčiau jums pristatyti naujausią savo kūrinį- ap-skri-ti-mą. Tai ne šiaip sau apskritimas, tai SIMBOLIS. O simbolius nereikia suprasti. Simbolius reikia pa-jaus-ti. Ir taip toliau.

Kelinta valanda? Nežinau. Reikia skubėti.

Miltai, purvas, vanduo. turn on the camera, check if the composition’s ok,  action. trys. dienos. išgalvotam pasaulyje. trečią dieną po pietų ji nusipirko mėlyną vilnonį megztinį ir nusprendė: pakaks. - einu namo, miegoti, tarė ji, o galvoje skambėjo the mammas and the pappas ” california dreaming” . ir miegojo dvi paras. Ji.

o kai pabudo, vien tik valgė ir gėrė ir gėrė(josi). paskui montavo. o kai sumontavo kitiems parodė. kiti paplojo ir garsiai tarė : AWESOME.

penktadienį važiavau ziūrėt performanso Tramvajuj. paskui, grįžtant, kažkur tarp Glasgow ir Edinburgo, sustoję vidurį laukų, prie kažkokio seno dvaro, spoksojom į žvaigždes ir bandėm prisijaukint vietinius arklius. Grįžau vėlai.

Šiandien gavau atvirutę iš A., su tokia pukuota avim, kurios akys juda, kai pasukioji atvirutę. A. sako, kad trečiadienį bus gražiausia rudens diena.

Rodyk draugams