BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

glass on the glass on the glass on the grass

pastaruoju metu pastebėjau, kad mano atmintis tapo be galo trumpa, o ankstesnis gebėjimas džiaugtis -gerokai prislopęs. sumuodama 2011 metus ir įvertinus situaciją savo gyvenime, priėjau išvados, kad praėję metai ko gero turėjo mažiausią gerų ir blogų įvykių amplitudę nuo pat mokyklos baigimo. taip. analizuoti ir sisteminti. štai ko ilgisi mano smegenys, išvargusios nuo nuolatinių proto audrų, kurios kartais nubloškią ne į visai malonius sąmonės kampelius. trokštu rutinos. iki pusvalandžių suskaičiuotos dienos. darbotvarkės. aiškumo. dokumentuoti. prisiminti. suprasti. pritaikyti. nustoti verkšlenus, atsistoti ant kojų, nusipurtyti kelio dulkes ir žygiuti toliau. aišku, gyvenimas, kuriame kavos pertraukėlė vietoj trisdešimt minučių gali užsitęsti iki trijų valandų visai nekaltai plepant apie gyvenimą su Bu. kokiam wee red lounge, ar kasdieniniai pokalbiai apie meną studijoje su visai nieko sau žmonėmis gali pasirodyti tarsi visai neblogai, bet dalykas tas, kad man tai panašiau į amžiną nesibaigiantį plūdūriavimą. todėl pastarąsias kelias dienas praleidau daug mąstydama apie tai, kaip galėčiau pritvirtint bent šiokį tokį varikliuką prie savo to plūduriuojančio plausto, ir išplaukti i naujesnius gaivesnius vandenis. ta proga su p. nuėjom į modernaus meno muziejų pažiūrėt parodos “The Sculpture Show 1900 to 2012″, kuri “užplukdė” mane tokiu entuziazmu, kad parėjusi namo iškepiau pirmą normalų savo gyvenime prancūzišką varškės pyragą..! Taigi. Gera metų pradžia-pusė darbo. (?). Na o šiandien neršydama po visokius blogus atrdau šitą post’ą, kuris iš esmės, beveik nekoreguojamas galetų tapti mano šių metų pažadų sau rinkiniu:

RESOLVE to try a different color.
RESOLVE to experiment with a new media.

RESOLVE to take a class, read another book, watch an art documentary.
RESOLVE to expand my knowledge of art.

RESOLVE to share my art with more people.
RESOLVE to write more about my art.

RESOLVE to find my own path.

RESOLVE to stop whining about not having enough time.

RESOLVE to say No to those things that are not important to me or that get in the way of what I want to be.

RESOLVE to stop fiddle-farting around on the Internet or with the TV remote control and start dedicating myself 100% to my life’s work.

RESOLVE to stop playing it safe.
RESOLVE to take risks.

(iš http://www.artbizblog.com/)

ir dar pridursiu, kad per pastarąsias dienas atradau  Marina Decaro ir Bruce McLean, kurie man priminė, kad ir mano deadline’as parodai jau mažiau nei už dviejų savaičių, tad pats metas griebt savo besispardantį gyvenimą už ragų. jeeeehaaa!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą