BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mano filmai.

per pastarąsias dienas peržiūrėjau tris neblogus filmus. Pradėsiu nuo trumpiausio Chris Shepherd ir David Shrigley filmas “Who I am and what I want”, neprivertęs susimąstyt beveik apie nieką, gal tik apie tai, kaip absurdiškai aš kartais planuoju savo gyvenimą ir visokius tikslus, o šiaip juokingas beveik psichodelinis filmukas, panašus į Phil Mulloy animaciją.

“THIS IS ABOUT WHO I AM AND WHAT I WANT. IT’S NOT ABOUT WHO YOU ARE AND WHAT YOU WANT. yOU ALWAYS THINK EVERYTHING I WRITE IS ABOUT YOU BUT IT’S NOT. iT’S ALL ABOUT ME. SO DON’T GET UPSET AND SAY THAT I MISUNDERSTAND YOU BECAUSE IT’S NOT YOUR WORDS I’M WRITING IT’S MINE. I DON’T CARE ABOUT YOU AND I JUST DON’T CARE ABOUT WHAT YOU WANT-JUST SHUT UP AND LISTEN. AND I’LL LEAVE SOME SPACE AT THE END SO THAT YOU CAN SAY WHO YOU ARE AND WHAT YOU THINK YOU WANT. AT TIMES I MAY WRITE ABOUT MY FEELINGS TOWARDS YOU AND WHAT I THINK ABOUT YOU-BUT DON’T GET EXCITED IT’S STILL ABOUT ME AND HOW I FEEL - I’M JUST TRYING TO MAKE YOU UNDERSTAND.”

Antrasis tai Yoshifumi Kondo filmukas “Whisper of the heart”, japonų animacijos klasika apie viduje tūnančio talento pažadinimą. Tikras saldainis prieš miegą. Išties tik dabar po truputį atrandu japonų animaciją, nes aksčiau tiesiog nemaniau, kad tai mano tipo filmai/animacija. Ką gi, atsiimu žodžius. Nepaisant to, kad vietomis filmo istorija tikrai LABAI šabloniška, be galo patiko pats istorijos grožis, kurioje paauglė Shizuku nuolat leidžianti laiką bibliotekoje ir dievinanti skaityti knygas vieną dieną ant turimų knygų kortelių aptinka, kad kitas vaikinas Seji Amasawa skaito lygiai tas pačias knygas kaip ir ji. kartą važiuodama traukiniu ji sutinka paslaptingą katiną kuris galiausiai nuveda ją iki parduotuvėlės kur Seji gamina smuikus. Jie žinoma susipažįsta ir Shizuku sužino kad Seji svajoja siekti šio amato mokslų Italijoje, o pats skatina Shizuku rašyti. Nors ir jų svajonės veda juos skirtingais keliais, juos sieja stiprus ryšys…Gražus ir įkvepiantis filmukas, sugrąžinantis į kokius šešioliktuosius mano gyvenimo metus.

Na ir paskutinis, bet ne prasčiausias filmas mano sąrašiuke tai “Miego mokslo” režisieriaus Michel Gondry dokumentinis filmas “The thorn in the heart”, kuris priminė kaip gera yra turėti šeimą ir namus, nors gal filmas ir ne visai apie tai.  O pasakoja jis apie Michel šeimą, jų tarpusavio santykius, daugiausia rodydamas ir “pasakodamas” apie savo tetą Siuzette. Filme įterpti seni šeimos archyviniai video įrašai, filmuoti vieno iš šeimos narių, taip pat truputį “miegomoksliškos” animacijos. Apskritai jautrus filmas, prikibdinęs man sparnus geram pusdieniui.

Beje, viršelį kūrė labai šauni iliustratorė Thereza Rowe iš Londono, daugiau jos darbų yra čia:

http://www.therezarowe.com/

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą